Vyhledávání

Voňavé pečení a kraslice

Sada na perníky v sáčku

Sada na perníky v sáčku

V sáčku najdete pět vykrajovátek na perníky z nerezového plechu s velmi kvalitním tříbodovým spojem od renomovaného českého výrobce. na krásné kartičce jsme vám vytiskli osvědčený recept a přidali sáček perníkového koření od Antonína. Paní Magda Trojanová vám pro inspiraci nazdobila jedno malé srdíčko, které je samostatně zabelené v celofánovém sáčku. Je upečené z těch nejlepších surovin, ale vzhledem k tomu, že kuchyně perníkářky nesplňuje požadavky všech požadavků, sáček je označen cedulkou "Pouze dekorace". Formičky vám můžeme namíchat v různých kombinacích. Vyberte si jednu z variant v galerii, nebo nám napište, které formičky do sady by se vám hodili. Pokud nic nenapíšete, namícháme vám sadu dle vlastního uvážení.

>>

Vaše cena: 250,00 Kč

Sada na perníky v krabičce

Sada na perníky v krabičce

V krabičce najdete pět vykrajovátek na perníky z nerezového plechu s velmi kvalitním tříbodovým spojem od renomovaného českého výrobce. na krásné kartičce jsme vám vytiskli osvědčený recept a přidali sáček perníkového koření od Antonína. Paní Magda Trojanová vám pro inspiraci nazdobila jedno malé srdíčko, které je samostatně zabelené v celofánovém sáčku. Je upečené z těch nejlepších surovin, ale vzhledem k tomu, že kuchyně perníkářky nesplňuje požadavky všech požadavků, sáček je označen cedulkou "Pouze dekorace". Formičky vám můžeme namíchat v různých kombinacích. Vyberte si jednu z variant v galerii, nebo nám napište, které formičky do sady by se vám hodili. Pokud nic nenapíšete, namícháme vám sadu dle vlastního uvážení.

>>

Vaše cena: 220,00 Kč

Sada na perníky ve velké garáži

Sada na perníky ve velké garáži

V garáži najdete pět vykrajovátek na perníky z nerezového plechu s velmi kvalitním tříbodovým spojem od renomovaného českého výrobce. na krásné kartičce jsme vám vytiskli osvědčený recept a přidali sáček perníkového koření od Antonína. Paní Magda Trojanová vám pro inspiraci nazdobila jedno malé srdíčko, které je samostatně zabelené v celofánovém sáčku. Je upečené z těch nejlepších surovin, ale vzhledem k tomu, že kuchyně perníkářky nesplňuje požadavky všech požadavků, sáček je označen cedulkou "Pouze dekorace". Formičky vám můžeme namíchat v různých kombinacích. Vyberte si jednu z variant v galerii, nebo nám napište, které formičky do sady by se vám hodili. Pokud nic nenapíšete, namícháme vám sadu dle vlastního uvážení.

>>

Vaše cena: 260,00 Kč

Modrobílé kraslice v malé garáži

Modrobílé kraslice v malé garáži

Tradičně zdobené kraslice mají s modrotiskem společnou rezervážní techniku. Voskem se na vyfouknuté vajíčko namaluje ornament, po obarvení a setření vosku, zůstanou tyto plochy bílé. Kraslice dodáváme v modrotiskové garáži, která je vystlána přírodním materiálem,aby nedošlo k nehodě a nedostali jste jen rozbité skořápky. V galerii jsou ukázky zdobení kraslic, pokud si vyberete konkrétní a my ji budeme mít, dodáme ji. Mějte prosím pochopení, když tomu tak nebude, protože každý kus je originál. 

>>

Vaše cena: 100,00 Kč

© 2015 Všechna práva vyhrazena.